Каліфорнія вітає Херсон (відео)

//Каліфорнія вітає Херсон (відео)

Стівен Ванг з Північної Каліфорнії — розробник популярних додатків у сфері віртуальної реальності для платформи Oculus — вже давно співпрацює зі студією pano.grades.ua Брендінгового агентства “Грейдс”. Херсонці завантажують у віртуальну мережу свої сферічні панорами, які вони знімають у різних куточках світу, а зараз зайнялися зйомкою VR-відео, створивши для цього проект SUN Media Group.

Разом зі швидким розповсюдженням у США та розвинених країнах формату VR-відео, виникла ситуація, коли ті, хто створює якісний VR-контент, не встигають задовольняти стрімко зростаючий глядацький попит. Аудіторія що користується шоломами віртуальної реальності у 2018 році склала близько 170 млн. користувачів, більша кількість яких знаходяться у США, Японії та Китаї.

Кожен VR-кліп талановитої особи або гурту має певні шанси зацікавити представників світових бізнес-компаній, модельних та рекламних агентств, кіностудій, тв-студій та багатьох іншіх. Це може стати гарним трампліном для виходу таланту на світовий рівень. Окрім того, якщо VR-кліп зацікавив та сподобався аудіторії — є можливість заключення контракту на зйомку серії подальших VR-кліпів тут на місті, у Херсоні.

Тож у херсонських талантів з’явився непоганий шанс — як мінімиум заробляти на участі у VR-кліпах, та як максімум — отримати квиток у світовий шоу-бізнес.

Приєднатися до проекту!

2018-12-21T09:57:54+03:00